20 травня 2025, 07:42

Кремль переходить до нового принципу правління, характерного для народів Кавказу й аборигенів Океанії

Секретарю Радбезу РФ 69 років, главі СЗР 70 років, а президентові РФ 72 роки.

Кремль переходить до нового принципу правління, характерного для народів Кавказу й аборигенів Океанії

Росія поступово перетворюється на герантакратичну державу. Це коли країною правлять люди, чий вік значно старший за більшість дорослого населення країни.

Про це вчора повідомила прес-служба Міноборони Британії, опублікувавши пост на своїй сторінці у соцмережі.

Найцікавіше, що середня тривалисть життя у РФ у чоловіків складає 68 років.

Британці впевнені, що Путін намагається утриматись при владі, роблячи ставку на перевірених роками союзників. Таким чином російський диктатор може забезпечити стабільність для свого режиму.

Політологи заявляють, що всі нові призначення у Кремлі Путін робить виходячи не через заслуги того чи іншого чиновника, а завдяки лояльності та зв'язкам з президентом РФ.

Така модель правління знижує ефективність керування країною, оскільки головні рішення ухвалюють не компетентні у цьому люди, а той, хто виявив лояльність до авторитаризму Путіна.

Путін перебуває при владі з 1999 року. За цей період він встиг побувати і на посаді президента, і на посаді прем'єр-міністра.

2020 року російський диктатор "переписав" Конституцію, яка дала йому можливість обиратися на пост президента знову та знову. Тепер він може балотуватися й у 2030 році.

Оточення Путіна не лише зацікавлене в авторитарній формі правління країною, а й збереженні режиму, що дає доступ до ресурсів, беззаконня та безкарності.

Раніше Dialog.UA повідомляв, що Пєсков озвучили підсумки двогодинної телефонної розмови Путіна із Трампом.

Нагадаємо, аналітики з ISW упевнені, що Кремлю доведеться піти на три важкі для себе кроки, щоб сісти за стіл переговорів з Україною.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини