Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
Партизани з руху "Атеш" позбавили зв'язку одразу кілька військових об'єктів на території Московської області.
Путін активно готується до параду з нагоди 80-х роковин закінчення Другої світової війни, а Україна всіляко намагається зіпсувати свято "діду".
Сьогодні, 8 травня, стало відомо, що партизани з руху "Атеш" провів вдалу диверсію у лігві ворога.
На території Московської області у Могильцях партизанів зумів знищити обладнання трансформаторної підстанції.
Як результат виникли проблеми зі зв'язком у цілого ряду військових об'єктів, включаючи 21-ю бригаду оперативного призначення, 629-й ракетний полк і військове містечко, де знаходиться відразу три військові частини РФ.
Аналогічні проблеми зафіксовано у 483-му військовому відділі СК РФ і на складі компанії "СберЛогістика", яка виконує замовлення Міноборони РФ.
Партизани з "Атеш" провели блискучу операцію напередодні важливого для одного лише Путіна свята - 9 Травня.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що з 7 по 9 травня вперше в історії Москви все місто буде без доступу до мобільного Інтернету.
Нагадаємо, через атаки дронів у низці міст РФ вирішили скасувати заходи до 9 травня.
Також ми писали, що азербайджанський провладний канал пояснив причину відмови Алієва летіти до Москви.
Останні новини
Яковіна назвав "елемент", який "виб'є" Україна, та тоді Росія почне розсипатися за принципом доміно
09:13Не минуло й чотирьох годин від початку "путінського перемир'я", як Кремль завдав удару по Сумах
07:58Поки Путін готується до параду, ЗСУ намагаються добити ворога у Тьоткіно – ISW про бої на Курщині
07:34Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
07:33Завод у Чечні звітував про рекордний виторг щодо "джихад-машин", проте є багато питань без відповіді
07:27