Кремль хоче позбавити США важелів, які потрібні Трампу для досягнення головної мети по Україні, – ISW
Кремль вимагає від Вашингтону прийняття пропозиції у сфері економіки й інвестицій.
Американська преса пише про те, що гендиректор Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв провів зустріч із американською делегацією ще 17 лютого.
Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили приділити увагу тематиці економічної співпраці між РФ і США.
Дмитрієв хотів дати зрозуміти Вашингтону, що США лише виграють від спільних економічних проектів. Він спробував донести до адміністрації Трампа, що, залишивши російський ринок, США втратили близько 300 млрд доларів.
Дмитрієв нагадав, що до виходу з РФ нафтові компанії зі США вели успішний бізнес у самій Росії. Він також упевнений, що у майбутньому США знову повернуться до РФ.
За словами Дмитрієва, він висунув США свої пропозиції, які можуть розглядати протягом 2-3 місяців. Також Кремль закликав Вашингтон розробити нові проекти в Арктиці.
Кремль, мабуть, намагається підштовхнути США до прийняття економічних умов, які не пов'язані з війною в Україні, можливо, в обмін на українські та західні поступки, пов'язані з війною. Прийняття Америкою цих пропонованих Росією економічних заходів (без вимоги будь-яких поступок Росії по Україні натомість) позбавило б США важелів, які знадобляться їм для досягнення заявленої Трампом мети – міцного та сталого миру, який принесе користь США й Україні.
Дмитрієв намагається довести, що запропоновані РФ економічні стимули принесуть більше користі США, ніж Москві.
Більше того, Дмитрієв заявив, що санкції тільки зробили РФ сильнішими, завдавши при цьому удару по самому долару й американським компаніям.
Останні місяці Кремль активно розпочав кампанію, спрямовану на те, щоб подати економіку РФ як сильну та стабільну.
Однак Росія стикається з низкою економічних і військових проблем і слабкостей, включаючи збільшувану інфляцію, скорочення ліквідної частини російського суверенного фонду добробуту та величезні витрати на російську армію, які, як прогнозується, погіршаться протягом наступних 12-18 місяців, якщо поточні тенденції збережуться.
Як раніше Dialog.UA повідомляв, Рубіо у телефонному дзвінку запевнив Брюссель, що США не знімають санкції з Росії.
Нагадаємо, країни G7 не лише не хочуть назад приймати до себе РФ, а й готують нові санкції проти російської нафти.
Останні новини
Бути "ліворуч від буму", або як Україна грає на випередження з РФ по ракетних ударах, – Forbes
07:38"Бюджетники" на окупованих територіях місяцями сидять без зарплат – Z-пропагандисти також обурені
07:24Факел від пожежі видно за десятки кілометрів: у Мережі показали кадри станції "Суджа", що горить
06:00Стало відоме місце України у рейтингу щастя: які країни лідирують і чому – World Happiness Report
13:47Голова Куп'янської ГВА відреагував на удари по місту КАБамі, згадавши Путіна та "припинення вогню"
11:06Під ударами безпілотників виявилися склади зброї у районі аеродрому Енгельс – опубліковані кадри
08:38