24 червня 2024, 12:45

Путін раптово зник: росЗМІ помітили дивну поведінку Кремля

Путін раптово зник з інформпростору та понад 16 годин мовчить щодо розстрілу у Дагестані 20 російських силовиків.

Путін раптово зник: росЗМІ помітили дивну поведінку Кремля

Новий кровопролитний теракт "ІДІЛ" у Дагестані сколихнув Росію, яка зіткнулася відразу з другим нападом ісламістів за короткий проміжок часу. Однак ЗМІ звертають увагу, що очільник російського режиму Путін раптово зник з інформаційного простору та понад 16 годин продовжує зберігати дивну мовчанку з приводу нападу, під час якого у кавказькій республіці, яка ще входить до складу РФ, було розстріляно 20 російських поліцейських.

У Мережі зазначають, що замість відповідальності Путін у складний момент знову проявляє боягузтво.

Російське "Агентство" зазначає, що так само було і після антисемітських заворушень у Дагестані у жовтні минулого року. Після теракту ув московському "Крокусі" Путін теж вирішив зникнути.

Користувачі соціальних мереж зазначають, що хвиля насильства, яка повертається у Росію разом із кримінальниками та ветеранами війни, є прямим наслідком авантюри Путіна з вторгненням в Україну.

"Чого там коментувати? Це років 20 тому було у Росії страшною подією. А через 25 років мудрого керівництва великого геополітика це дрібниці. В Україні щодня у 10-20 разів більше росіян гине, та ніхто навіть не рахує, скільки там загинуло. Тут двадцятьма більше, двадцятьма менше - немає різниці", - пишуть у Мережі.

Раніше ми повідомляли, що одразу у двох містах Дагестану місцеві напали на силовиків, а також підпалили церкву та синагогу.

Тим часом глава ЦПД Коваленко заговорив про "кавказьку війну": "Бійня у Дагестані може бути організована ФСБ".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини