24 червня 2024, 07:10

Рогозін після нападів у Дагестані зробив заяву про Україну: "У своєму оці колоди не розгледимо"

Колишній глава Роскосмосу, а нині представник окупаційної "влади" Запорізької області Дмитро Рогозін після терактів у Махачкалі та Дербенті заявив, що причину того, що сталося, слід шукати всередині РФ.

Рогозін після нападів у Дагестані зробив заяву про Україну: "У своєму оці колоди не розгледимо"

У дагестанських містах Махачкалі та Дербенті сталася серія збройних нападів, є загиблі, серед яких начальник відділу поліції Дагестанських Огнів і священик. 16 осіб поранено, з них 13 - поліцейські; горіли синагога та храм; розстріляно пост ДПС; бої йшли і біля школи у Дербенті. Передбачувано, російські політики спробували звинуватити у події Україну. Так, про це заявив депутат Держдуми РФ від Дагестану Магомед Гаджиєв, знайшовши у перестрілках у Дагестані також і слід НАТО. Вигадану причетність України та НАТО несподівано спростував ексглава Роскосмосу Дмитро Рогозін.

У своєму Telegram-каналі ексначальник найнепотрібнішої російської держкорпорації закликав не списувати на Україну та НАТО всі теракти у РФ, у яких проглядається расова, релігійна та національна нетерпимість.

Рогозін висловив стурбованість, заявивши, що "рожевий туман" приведе Росію до величезних проблем.

"У чужому оці смітинку бачимо, у своєму колоди не розгледимо, а пора б", - резюмував окупант.

Нагадаємо, Дмитро Рогозін є ексголовою партії "Родина", знятої з виборів ще 2005 року за скандальний нацистський ролик зі слоганом "Очистимо Москву від сміття". Про націоналістичні погляди Дмитра Рогозіна та його позування на мітингах із плакатом "Білі всіх країн, об'єднуйтеся" Діалог.UA писав ще 2018 року.

Як повідомлялося 23 червня, у нападах у Дагестані брали участь сини глави Сергокалинського району Магомеда Омарова, чиновника затримано.

Автор: Павел Приходько

Останні новини