20 червня 2024, 10:16

У Кремлі погрожують "відплатою" США, якщо ті конфіскують російські активи на користь України

Захарова заявила, що під російською юрисдикцією перебувають значні суми західних коштів, а також майно.

У Кремлі погрожують "відплатою" США, якщо ті конфіскують російські активи на користь України

У Росії пригрозили США й іншим цивілізованим країнам, які заявили про конфіскацію російських активів. Скандально відома речниця МЗС Росії Марія Захарова повідомила, що її країна має на підконтрольній території "значні обсяги" західних активів, передає Діалог.UA з посиланням на агентство Reuters.

"Росія має значні суми західних коштів і майна, які перебувають під нашою юрисдикцією, та все це може бути об'єктом російської політики відплати та дій у відповідь", - заявила вона.

Водночас одіозна спікерка російського дипвідомства не розкрила характер цих "дій у відповідь", але водночас зазначила, що "арсенал політичних та економічних контрзаходів широкий".

Захарова натякнула на власність, що належить країнам Заходу, яку Кремль може "націоналізувати", якщо США або інші країни заберуть доходи від заморожених російських активів для надання позики Україні.

Як відомо, низка цивілізованих країн заморозила або наклала інші обмеження на російські активи, що перебувають за кордоном, за агресивну війну, розв'язану диктатором Путіним проти України.

Тим часом у Фінляндії перерахували нерухомість росіян і думають про її конфіскацію.

Як повідомлялося раніше, у Кремлі видали нову погрозу на адресу США, якщо ті конфіскують російські активи на користь України.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини