20 червня 2024, 07:29

Безпілотники атакували відразу дві нафтобази у РФ: в Адигеї та Краснодарі – ЗМІ публікують "яскраві" кадри

Безпілотники атакували НПЗ у селищах Енем і Афіпський на території Росії.

Безпілотники атакували відразу дві нафтобази у РФ: в Адигеї та Краснодарі – ЗМІ публікують "яскраві" кадри

Російські пабліки повідомляють, що 20 червня близько 3:30 за Києвом безпілотники атакували НПЗ на території Адигеї та Краснодарського краю. При цьому місцева влада говорить про те, що нічого страшного не сталося.

У селищі Енем (Адигея) розташована велика нафтобаза компанії "Лукойл-Югнефтепродукт", а всього за 8 км від неї у селищі Афіпський (Краснодарський край) - ще один НПЗ, який не так давно вже атакували дрони, інформує канал "Україна 365".

Місцеві жителі повідомляють не тільки про пожежу, а й про звуки вибухів, які були чутні до неї. У Мережі також публікують кадри з місця прильотів.

В оперативному штабі Краснодарського краю підтвердили атаку безпілотників на регіон. Вони повідомили, що під ударами опинився Слов'янськ-на-Кубані: нібито дрон упав на приватний будинок, повністю знищивши його. Не виключено, що під завалами перебуває людина. Зараз на місці НП працюють рятувальники.

Водночас у цьому ж штабі повідомили, що на території "Афипського" НПЗ усе "тихо іта спокійно".

Джерело повідомляє, що достовірно відомо про пожежу на нафтобазі в Енемі, а про "Афіпський" НПЗ написали відразу кілька російських пабліків. Між нафтобазами відстань усього 8 км.

Раніше ми повідомляли, що у ніч на 2 травня безпілотники атакували НПЗ у районі селища Афіпський і Нефтекачка на території Краснодарського краю.

Нагадаємо, у ніч на 18 червня ракета "Нептун" завдала удару по НПЗ у районі селища Чушка на території Краснодарського краю.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини