19 червня 2024, 14:06

У лікарнях РФ маси поранених окупантів, лікарям плювати на них: "Черги колосальних розмірів"

У російських військових госпіталях і лікарнях колосальні черги з поранених окупантів, проте лікарі не поспішають допомогти їм, вимагаючи гроші та шантажуючи.

У лікарнях РФ маси поранених окупантів, лікарям плювати на них: "Черги колосальних розмірів"

Поранені російські окупанти скаржаться на відсутність нормальної медичної допомоги та на колосальні черги у російських військових госпіталях, де вимушені цілодобово та тижнями чекати на операції. Один із найбільших російських Z-каналів опублікував розповідь очевидця, за словами якого, у російській військовій медицині відбувається повний хаос.

Окупанти обурені, оскільки персонал лікарень, хірурги та лікарі фактично змушують поранених солдатів лікуватися та проводити операції власним коштом. Ба більше, лікарі вимагають за визнання інвалідності половину суми, яку російські військові отримують як виплату за відправку на фронт.

Військові лікарі будують цілий бізнес на поранених окупантах, прямо заявляючи про свої умови для визначення категорії інвалідності та поранень.

"За наймінімальнішими розрахунками, назад відправляють недолікованими (а конкретно у моєму випадку взагалі не отримали ЖОДНОГО НЕОБХІДНОГО хірургічного лікування!!!) приблизно 70% особового складу. Черги у госпіталях КОЛОССАЛЬНИХ розмірів", - заявляє російський солдат на умовах анонімності.

При цьому медикам і начальству абсолютно байдуже на поранення та стан здоров'я окупантів; командування намагається якомога швидше повернути на фронт поранених, не надаючи їм необхідної медичної допомоги.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини