19 червня 2024, 07:28

Залякати Захід, або що Путін може домогтися після зустрічі з Кімом: експерти озвучили кілька версій

Кім хоче отримати від Путіна тільки дві речі: нові технології та передове озброєння.

Залякати Захід, або що Путін може домогтися після зустрічі з Кімом: експерти озвучили кілька версій

Учора, 18 червня, Путін прибув із дводенним робочим візитом до КНДР уперше за останні 24 роки. Наслідки цього візиту можуть поширитися далеко за межі України, порушивши світовий порядок.

Викладач Оксфордського університету Едвард Гауел вважає, що РФ і КНДР починають формувати новий єдиний фронт проти Заходу, інформує ресурс CNN.

Спочатку була зустріч Путіна із Сі, а тепер він особисто прилетів у гості до Кіма.

Ще у вересні 2023 року після візиту Кіма до Москви російська армія отримала нові боєприпаси для продовження війни в Україні. Експерти впевнені, що одна з цілей візиту Путіна - ще більше наростити експорт боєприпасів із КНДР.

У відповідь Пхеньян може отримати як продовольство з РФ, так і передові технології у галузі економіки, ракетобудування та військової сфери.

Політологи також вважають, що Кім планує отримати від Путіна технології, пов'язані зі збагаченням урану, створенням ядерних моторів для підводних човнів або ж створення нових реакторів.

При цьому співробітник центру Carnegie Endowment for International Peace Анкіт Панда сумнівається, що Путін поспішатиме поділитися з Кімом секретами ядерних технологій.

Одна з головних цілей візиту Путіна - показати, що РФ на міжнародній арені не самотня. Також російський диктатор хоче натякнути Заходу на те, що зброя у РФ ніколи не закінчиться та вона ще довго зможе вести війну проти України.

Не виключений і той варіант, що Путін разом із Кімом хочуть укотре залякати своїх недругів "примарою ядерної війни".

Нагадаємо, все частіше у всіх ділових поїздках Путіна супроводжує як особиста охорона, так і винищувачі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини