18 червня 2024, 07:38

Навіщо Путін призначає на посади у МО РФ своїх родичів та економістів: в ISW знайшли відповідь

Путін звільнив чотирьох заступників глави МО РФ, замінивши тих своїми "близькими родичами".

Навіщо Путін призначає на посади у МО РФ своїх родичів та економістів: в ISW знайшли відповідь

Путін звільнив чотирьох заступників глави МО РФ, замінивши тих "близькими родичами". Без своїх колишніх посад залишилися Павло Попов, Микола Панков, Тетяна Шевцова та Руслан Цаліков. На їхнє місце прийшли Анна Цивільова, Павло Фрадков і Леонід Горнін.

Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили проаналізувати перестановки у МО РФ.

Цивільова - це двоюрідна сестра Путіна. У МО РФ заявили, що на новій посаді та буде курирувати питання соціальної та житлової проблеми ЗС РФ.

Фрадков - син Михайла Фрадкова. З 2021 року обіймав посаду заступника керівника справами президента РФ. Його брат Петро обіймає посаду голови "Промсвязьбанку". Не так давно він провів зустріч із Гуцулом, можливо, обговорюючи план дестабілізації ситуації у Молдові.

На своїй новій посаді Фрадков опікуватиметься питаннями земельних ресурсів, керування майном і будівництвом об'єктів для МО РФ.

Горін відповідатиме за бюджет МО РФ і курируватиме фінансову підтримку ЗС РФ.

Експерти заявляють, що нові призначення спрямовані на поліпшення економіки РФ у період воєнного часу.

У ISW впевнені, що новими призначеннями Путін намагається проштовхнути "родичів" на ключові посади у Кремлі. Президент РФ все частіше віддає перевагу на тій чи іншій посаді економістам. Не дарма він змінив Шойгу на економіста Білоусова. Ще 20 травня Путін також змінив генерала Садовенка на економіста Савельєва. Глава Кремля в умовах війни з Україною хоче об'єднати економіку й армію, щоб все працювало в єдиному ключі та без збоїв.

Z-військові більше обговорювали не нові призначення, а звільнення "старої гвардії". Вони зраділи тому факту, що Путін звільнив, здавалося, недоторканних. Також воєнкори заявили, що це великий крок на шляху до усунення корупції в армії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини