14 червня 2024, 11:07

У Москві пожежа на території ОКБ Сухого, де розробляють літаки: з'явився коментар МНС РФ

У районі російського конструкторського бюро Сухого, де проєктують літаки серії "Су", сталося загоряння.

У Москві пожежа на території ОКБ Сухого, де розробляють літаки: з'явився коментар МНС РФ

У південно-західній частині Москви сталася сильна пожежа на території відомого ще з радянських часів конструкторського бюро П. О. Сухого, де розробляють і проєктують літаки серії "Су", передає Діалог.UA, посилаючись на місцеві ЗМІ й інтернет-пабліки.

"Горить конструкторське бюро ОКБ Сухого. Весь дим здуває вітром на Боткінську лікарню", - вказувалося у повідомленнях московських медіаресурсів.

За попередніми даними, постраждалих унаслідок пожежі не зафіксовано. Також не було даних про удари дронів та іншого бойового обладнання з БК.

Водночас, за даними ТГ-каналу "Осторожно, Москва", горить нібито "покинута" будівля на 1-му Боткінському проїзді у Москві. Площа пожежі уточнюється, відомостей про неї надходило.

Пізніше надійшла інформація від представників МНС РФ: російська держслужба запевняє, що ситуація перебуває під контролем, а пожежа виникла на якійсь "неексплуатованій будівлі" ОКБ Сухого.

Судячи з суперечливості даних, що надходять із російських офіційних і неофіційних джерел, із цією пожежею не все так просто, та є інформація, пов'язана з інцидентом на стратегічному підприємстві, яку, можливо, приховують від громадськості.

Нагадаємо, у Підмосков'ї у ФСБшників неабияк "підгоріло": з'явилися кадри пожежі на підстанції поруч із їхньою військовою частиною.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини