29 травня 2024, 07:48

Z-блогери та воєнкори знову накинулися з критикою на МО РФ і Білоусова: аналітики озвучили їхні претензії

Деяка частина російського ультранаціоналістичного крила знову взялася за критику глави МО Росії Білоусова.

Z-блогери та воєнкори знову накинулися з критикою на МО РФ і Білоусова: аналітики озвучили їхні претензії

Деяка частина російського ультранаціоналістичного крила знову взялася за критику глави МО Росії Бєлоусова. Вони почали вголос говорити про те, що новий міністр Бєлоусов не зможе вирішити деякі системні проблеми всередині Міноборони РФ.

Колишній інструктор "Шторму-Z" заявив, що "прогрес, який намічався" від призначення Бєлоусова та звільнення відразу кількох заступників Шойгу, може на цьому і закінчитися. Аналітики з ISW вирішили проаналізувати ситуацію, що склалася.

Інструктор "Шторму-Z" поскаржився на погану підготовку новопризваних до лав ЗС РФ. Також він знову порушив тему невиправдано високих втрат на фронті, відсутності ротації, поганого ухвалення тактичних і оперативних рішень.

Усі ці проблеми не тільки взаємопов'язані, а й циклічні.

Ще низка воєнкорів із РФ не тільки погодилася з інструктором "Шторму-Z", а й поскаржилися на той факт, що війна в Україні так і не змогла стати "справжньою". Путіну не вдалося донести до суспільства, що РФ воює. Негативно блогери оцінили і той факт, що Шойгу втратив свою посаду, а Герасимов ні.

Донедавна російська ультранаціоналістична група хвалила перші кроки Білоусова на посаді глави МО РФ. Така похвала допомогла військовому відомству трохи реабілітувати свій імідж, особливо після 2023 року, коли Пригожин і "вагнерівці" звинувачували МО РФ у всіх гріхах.

Попередження колишнього інструктора "Шторму-Z" і подальший скептицизм серед мілблогерів-однодумців можуть означати початок повернення до колишніх скарг, які підірвали МО РФ.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини