27 травня 2024, 09:22

Подолав відстань у 1800 км: безпілотник атакував РЛС "Воронеж" в Оренбурзькій області – розвідка

Учора український безпілотник атакував РЛС "Воронеж М" на території Оренбурзької області у місті Орську.

Подолав відстань у 1800 км: безпілотник атакував РЛС "Воронеж" в Оренбурзькій області – розвідка

Учора український безпілотник атакував РЛС "Воронеж М" на території Оренбурзької області у місті Орську. Відомо, що ця РЛС веде активне спостереження території РФ з боку пустелі Такла-Макан до Середземного моря.

Атаку дронів підтвердили і пропагандисти, інформує ресурс "Українська правда" з посиланням на свої джерела у ГУР МО України.

Ціль було атаковано ще вчора, а БПЛА зміг безперешкодно пролетіти 1800 км. Це стало новим рекордом для дальності польотів українських дронів. При цьому джерело пише, що результат прильоту ще з'ясовується.

Донедавна рекордом вважався об'єкт, атакований дроном у Салаваті, який на 140 км ближче розташований до українського кордону, ніж Орськ.

Пропагандистський паблік "Военное обозрение" пише про те, що безпілотник було виявлено у районі села Горьковське за 25 км від Орська. Там не приховують, що метою дрона була станція "Воронеж М".

У МО РФ ситуацію поки що не коментують. Z-військові впевнені, що дрон запустили з території Харкова. Відповідальні за пуск безпілотника - США.

Минулого тижня Київ уже атакував два об'єкти РЛС на території РФ. 23 травня було завдано удару по будівлі 818-го радіотехнічного центру поблизу Армавіру.

РЛС типу "Воронеж" можуть виявляти цілі на відстані до 6 тисяч км.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини