22 квітня 2024, 07:55

"За Росію вмирати не хочу", – кадри, як 30-річного хворого жителя Анапи відправили на "СВО"

30-річного стримера з Анапи відправили на війну в Україну за те, що той погано відгукнувся про російську армію.

"За Росію вмирати не хочу", – кадри, як 30-річного хворого жителя Анапи відправили на "СВО"

Не так давно в Анапі стався випадок, коли під час стріму 30-річний геймер висловив усе, що думає про війну та про свою країну.

Діалог його був із жінкою (матір'ю або дружиною, яка не потрапила у кадр). Їй він каже, що не хоче гинути на полі бою за таку країну, інформує ресурс Astra.

Водночас він заявив, що якби проживав у США, то обов'язково став би військовим, оскільки в американців більше поваги до своїх військовослужбовців, ніж у РФ.

За РФ він воювати не готовий, оскільки країна особисто йому нічим не допомагає. Заявив він і про те, що у його рідному місті з кожним новим днем зростає кількість могил тих, хто воював в Україні.

Через деякий час у Мережі з'явилося три нові ролики, на яких 30-річний житель Анапи приносить свої вибачення та підписує контракт із МО РФ.

На одному ролику чоловік заявив, що всі його слова у стримі були вирвані з контексту. Він нібито виступає за те, щоб було якомога менше загиблих з боку ЗС РФ. Він і сам у минулому служив у лавах російської армії, однак сьогоднішній стан здоров'я не дає йому можливості брати участь у "СВО".

Опісля чоловіка доправили до місцевого відділення ФСБ, де він знову записав відеозвернення зі словами вибачення російській армії та громадськості.

І в останньому ролику 30-річний геймер уже сидить у військкоматі та каже, що через стан здоров'я не може воювати, однак його "переконали" та заявили, нібито відправляють на медкомісію та він може спокійно укласти контракт із МО РФ й отримувати щомісяця 210 тисяч рублів.

Ось так російський військкомат зумів "вилікувати" стримера, який незабаром поповнить місце на кладовищі в Анапі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини