18 квітня 2024, 08:08

Війна в Україні як ключовий етап на шляху до ослаблення Заходу: знайдено секретний документ Кремля – ЗМІ

У МЗС РФ розробляють план з ослаблення всіх своїх "ворогів", включно зі США.

Війна в Україні як ключовий етап на шляху до ослаблення Заходу: знайдено секретний документ Кремля – ЗМІ

У Кремлі хочуть створити новий глобальний порядок, у якому немає домінування США. При цьому війну в Україні вони розглядають як ключову у своїй зовнішній політиці.

Учора, 17 квітня, журналісти The Washington Post опублікували статтю про секретне доповнення до документа "Концепція зовнішньої політики РФ".

У ньому йдеться про те, що Кремль закликає провести "наступальну операцію" проти "недружніх" для РФ країн.

Операція охоплює інформаційну кампанію проти військово-політичної та торговельно-економічної сфери. У Кремлі хочуть знайти слабкі місця "недружніх країн", щоб послабити "противника".

Цей документ можна назвати "гібридною війною" РФ проти Заходу. Секретна частина документа датована 11 квітня 2023 року. У ній ідеться про США, які очолюють коаліцію "недружніх" для РФ країн.

Майбутній світовий порядок залежить від війни в Україні, сказано у документі. Експерти впевнені, що перемога російської армії в Україні дасть можливість авторитарним державам у майбутньому нав'язувати свою волю решті світу.

Однак в основному документі, підписаному Путіним від 31 березня 2023 року, формулювання більш м'які та не такі "грубі".

У МЗС РФ не коментують наявність секретного доповнення до основного документа. Там тільки заявили, що у Кремлі спочатку дали зрозуміти Заходу, що не дозволять статися агресії проти РФ.

Секретну частину документа нібито розробляли вчені з московського Інституту СНД.

У документі також є і пропозиція зіштовхнути США та Китай через суперечку навколо Тайваню. Цей конфлікт ще більше допоможе зблизити Москву з Пекіном.

Політологи та політики із Заходу впевнені, що останні два роки Кремль посилив пропагандистську кампанію, спрямовану на підрив підтримки України. На дезінформацію Кремля вже ведуться держави в Азії, Африці, Близькому Сході та Латинській Америці.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини