17 квітня 2024, 15:55

Великий паводок зносить Курганську область РФ: дороги та села масово йдуть під воду

Економічний збиток Росії вже обчислюється мільярдами рублів: люди масово втрачають житло, побутову техніку й особисті речі, оскільки евакуювати все не представляється можливим.

Великий паводок зносить Курганську область РФ: дороги та села масово йдуть під воду

Росію продовжують затоплювати величезні талі води: паводки катастрофічних масштабів зносять мости, дороги та проривають дамби. За останню добу ситуація сильно погіршилася у Курганській області, де швидко зростає рівень води на річці Тобол. У районі обласного центру рівень річки зріс ще на 13 см лише за 2 години. На 17 квітня до 16:00 рівень становить 919 см.

Російська влада заявляє, що намагається евакуювати людей із затоплених будинків. Однак росіяни масово скаржаться, що рятувальники працюють слабо та неефективно, кидаючи їх напризволяще.

Регіональна влада обмежується публікаціями про необхідність "термінової евакуації".

Економічний збиток Росії вже обчислюється мільярдами рублів: люди масово втрачають житло, побутову техніку й особисті речі, оскільки евакуювати все не представляється можливим, проте компенсації матеріального збитку виглядають мікроскопічними, а гроші затримують.

Російська влада вже намагається обмежувати рух вантажного та легкового транспорту на трасах регіону. У Курганській області ввели обмеження на рух транзитного вантажного транспорту на федеральній автомобільній дорозі "Іртиш".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини