16 квітня 2024, 11:51

"Йде колосальний обсяг води", – Росія тоне, влада закликала росіян готуватися до найгіршого

Курганська влада РФ повідомила, що у бік обласної столиці "йде колосальний обсяг води".

"Йде колосальний обсяг води", – Росія тоне, влада закликала росіян готуватися до найгіршого

Росію продовжує топити велика вода біблійних масштабів: рекордний за 10 останніх років паводок накриває все нові області РФ. Російські інформаційні агентства повідомляють, що слідом за Оренбурзькою та Томською областями вода починає топити Курганську область.

Місцева влада вже попередила про збільшувану загрозу: глава регіону заявив про "колосальний об'єм води", що прямує до столиці області - міста Курган (населення близько 300 000 осіб). Рівень річки Тобол досяг уже 745 см і продовжує зростати, створюючи критичну ситуацію для населеного пункту.

В Оренбурзькій області, де рівень води в Уралі почав знижуватися, місцевий уряд продовжує описувати ситуацію як напружену. Тисячі людей змушені покинути свої домівки та шукати притулок у тимчасових місцях розміщення. Їхні будинки сильно пошкоджені, значна частина не підлягає відновленню, а власність, включно з особистими речами та побутовою технікою, знищена.

Підйом рівня води також зачепив Тюменську та Томську області. Губернатор Тюменської області Олександр Моор попередив про несприятливий прогноз синоптиків, передбачаючи, що рівень річки Ішим буде ще вищим, ніж очікувалося раніше. Місцеві рятувальники закликають жителів до термінової евакуації, застерігаючи про можливі наслідки.

Поки країна продовжує боротися з природними лихами, російська влада активізує зусилля з надання допомоги постраждалим і мінімізації втрат від стихійних лих.

Раніше ми вже писали про те, що в Орську відбувається масштабна повінь.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини