12 квітня 2024, 15:22

У Москві підірвали позашляховик зрадника з СБУ, який утік до Росії, – ЗМІ

Ексспівробітник СБУ Василь Прозоров після підриву його машини залишився живий і перебуває у лікарні. До втечі з України він був інформатором спецслужб РФ.

У Москві підірвали позашляховик зрадника з СБУ, який утік до Росії, – ЗМІ

У Москві підірвали позашляховик Toyota Land Cruiser Prado колишнього співробітника СБУ Василя Прозорова, який був агентом спецслужб РФ і втік до Росії.

Про це повідомляють російські ЗМІ, передає "Україна 365".

Вибух стався, коли зрадник повернув ключ запалювання. Він дістав травми ніг, але залишився живим. Зараз перебіжчик перебуває у лікарні.

Відомо, що Прозоров втік з України у 2017 році. Повідомляється, що його звільнили з СБУ за зловживання алкоголем на роботі та підозрювали у співпраці з російськими спецслужбами, але він встиг втекти.

Опинившись у Москві, він розповідав, що з 2014 року передавав у РФ інформацію про проведення АТО на Сході України. Сьогодні його машина вибухнула.

Слідчий комітет РФ порушив справу та проводить розслідування.

Зазначимо, що раніше українські спецслужби побічно підтверджували свою причетність до ліквідації або замахів на зрадників, які втекли з України до Росії.

Нагадаємо, що засуджений в Україні до в'язниці за держзраду ексдепутат Верховної Ради Ілля Кива був ліквідований у Росії.

До цього в окупованій Ялті було скоєно замах на зрадника України, який перейшов на бік Росії, екс-депутата Ради Олега Царьова.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини