У Петербурзі диверсанти влаштували вибух на підстанції – світло зникло: з'явилися фото
Місцеві жителі повідомили про звук, схожий на вибух, близько 3:00 ночі, після цього електрика зникла.
Диверсанти дісталися до російського Санкт-Петербурга та здійснили вибух на підстанції в одному з районів міста. У результаті без електропостачання залишилися два райони міста та частина Ленінградської області. Російські спецслужби вже шукають диверсанта та порушили кримінальну справу про диверсію. Російське видання "Фонтанка" повідомляє, що камери зовнішнього відеоспостереження зафіксували стороннього, який проник на підстанцію у ніч на вівторок. Після себе він залишив пошкоджене обладнання.
Місцеві жителі повідомили про звук, схожий на вибух, близько 3:00 ночі. Після цього електрика зникла.
Експерти зазначають, що об'єкти енергетики є вкрай привабливими для диверсій, адже грамотний вибір об'єкта диверсії та принципова неможливість захистити їх створюють умови, за яких такі диверсії відбуватимуться часто й у багатьох місцях.
Метою таких дій є створення загальної атмосфери тривоги, невпевненості та відволікає досить великий ресурс: і адміністративний, і силовий, і професійний. При цьому "вкладення коштів" у подібного роду диверсії невеликі.
"У чомусь це схоже на атаки безпілотників: відносно недорого порівняно зі шкодою, яку завдають, і навіть якщо з десяти безпілотників тільки один вражає обрану мету, економіка такої війни вкрай профіцитна для сторони, що атакує", - коментує те, що сталося, російський аналітик Анатолій Несміян.
Нагадаємо, українські БПЛА вранці у вівторок уперше долетіли до Татарстану та вдарили по Нижньокамську, де розташований великий нафтопереробний завод.
Останні новини
У Каліфорнії снаряд вибухнув над кортежем Джея Ді Венса: подробиці інциденту – The New York Times
10:25Зробити зговірливими таких, як Орбан: у Брюсселі хочуть змінити правила членства в ЄС – Politico
07:54Путін не може захопити Донбас уже 11 років: Зеленський озвучив умови початку переговорів із Росією
06:50