27 березня 2024, 15:45

Теракт у "Крокусі" показав хиткість позицій Путіна: The Times описала три сценарії

Масове вбивство людей у концертному залі у Підмосков'ї показує, як Путін поступово втрачає контроль над подіями у країні.

Теракт у "Крокусі" показав хиткість позицій Путіна: The Times описала три сценарії

Теракт у концертному залі "Крокус Сіті Хол" у підмосковному Красногорську є свідченням ослаблення режиму Володимира Путіна: російський диктатор поступово втрачає контроль над процесами всередині країни, а силовий блок не здатний забезпечити безпеку.

Про це йдеться у матеріалі газети The Times.

Журналісти зазначають, що війна проти України позбавила главу Кремля вузького бачення, а росіяни, які голосували за Путіна, уявляючи у ньому "довірену особу", тепер бояться свого майбутнього.

На думку видання, є три сценарії, як можуть розвиватися події після масового вбивства людей на концерті у Підмосков'ї.

Перший сценарій. Кремль може показати теракт як операцію під чужим прапором, щоб розпалити всередині РФ гнів проти України та створити привід для масштабної мобілізації.

Другий сценарій. Путін може використати події у Красногорську для заморозки війни проти України, щоб зосередитися на боротьбі з тероризмом.

Третій сценарій. Путін уже не контролює ситуацію у Росії, кремлівський режим виявився безсилим перед внутрішніми конфліктами, які взяли гору.

Раніше Bloomberg повідомив із посиланням на джерела у вищому російському керівництві, що в оточенні Путіна не вірять у причетність України до теракту у "Крокусі", на яку постійно натякає російський диктатор у своїх публічних заявах.

Нагадаємо, ЗМІ дізналися, що російські спецслужби були проінформовані про ймовірність терактів з боку "Ісламської держави". Зокрема, їм було відомо, що терористи можуть використовувати у своїх цілях громадян Таджикистану.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини