17 березня 2024, 13:22

Атаки України на російські НПЗ довели Соловйова – пропагандист психанув в ефірі

Російський пропагандист Соловйов влаштував скандал, розуміючи, що необхідного рішення захисту НПЗ у російської влади немає.

Атаки України на російські НПЗ довели Соловйова – пропагандист психанув в ефірі

Напруга у Росії продовжує наростати у світлі атак України на російські нафтопереробні заводи (НПЗ). Ці напади призводять до різкого збільшення цін на бензин, і, схоже, межі цьому зростанню не буде. Щодня повідомляють про нові вибухи на заводах, що загрожує не тільки економіці, а й звичайному життю громадян.

Ситуацію ускладнює неможливість адекватного захисту НПЗ з боку російської влади. Усі системи протиповітряної оборони (ППО) зосереджені або в Україні, або охороняють Путіна. Більшість підприємств є легкою мішенню для атак дронів, які дедалі масовіші й ефективніші.

Російський пропагандист Соловйов влаштував скандал, звинувативши бізнес у вразливості своїх заводів. Він заявив, що бізнес повинен захищати себе самостійно та якщо не зможе, тоді НПЗ можуть повернути у державну власність.

Ця ситуація викликає серйозні побоювання серед населення та бізнес-спільноти, оскільки нестача нафтопродуктів може призвести до серйозних наслідків для економіки РФ та її військової машини.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини