5 березня 2024, 07:51

Не захоплення територій України: Медведєв своєю "лекцією" видав справжні плани Кремля – ISW

Медведєв анонсував нові територіальні цілі Кремля в Україні, представивши "свою" карту.

Не захоплення територій України: Медведєв своєю "лекцією" видав справжні плани Кремля – ISW

Учора, 4 березня, Медведєв прочитав лекцію на Всесвітньому російському молодіжному фестивалі, на якому зібралися представники зі 100 країн. Сама ж лекція отримала назву "Географічні та стратегічні кордони". З трибуни він усім заявив, що "Україна - це частина Росії".

Більшу частину сучасної України Медведєв приписав до РФ, називаючи ці землі "стратегічним історичним кордоном". Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили проаналізувати лекцію Медведєва.

Свою лекцію російський чиновник вирішив прочитати на тлі гіпотетичної карти Східної Європи, яку він уперше розмістив на своїй сторінці у соцмережі ще влітку 2022 року.

На карті Медведєва вся західна частина України розділена між Польщею, Угорщиною та Румунією. При цьому сама Україна може існувати у межах Київської області, а все інше - під РФ.

Експерти вже заявили, той факт, що Медведєв знову використовує свою стару карту від 2022 року, свідчить про максималістські цілі Кремля в Україні.

Експрезидент РФ заявив, що вплив його країни виходить далеко за самі кордони, тим самим він повністю повторив сказане Путіним, що кордони РФ ніде не закінчуються.

І якщо ще 2022 року Медведєв закликав захопити всю Україну, то тепер він "дозволив" існувати країні у межах Київської області.

Сама карта не дає зрозуміти, де ж закінчуються стратегічні кордони РФ. Путін не так давно дав зрозуміти, що РФ претендує на всі землі, які раніше входили до складу Російської імперії (а це частина Польщі, Молдови, Фінляндії та Румунії).

Медведєв також зізнався, що головна мета Кремля не захоплення нових територій, а встановлення повного контролю над українцями. Чиновник зізнався, що у надрах самої України немає якихось природних багатств, яких не було б у РФ.

Медведєв також заявив, що концепція суверенної української держави та концепція української національної ідентичності, яка не є російською, мають "зникнути назавжди". У ISW продовжують документувати, як російська влада неодноразово бере участь у великомасштабних і навмисних етнічних чистках, кампаніях і систематичних роботах зі знищення української мови, культури, історії та етнічної приналежності на окупованих територіях України.

Отже під час своєї лекції Медведєв неодноразово заявив, що "Україна - це Росія".

Тим часом Z-пабліки висміяли лекцію Медведєва, нагадавши тому, з якими труднощами була взята Авдіївка.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини