4 березня 2024, 09:12

Вдруге за рік: безпілотники атакували "Петербурзький нафтовий термінал" – ЗМІ

У ніч на 2 березня безпілотник упав на територію "Петербурзького нафтового терміналу".

Вдруге за рік: безпілотники атакували "Петербурзький нафтовий термінал" – ЗМІ

У ніч на 2 березня безпілотники знову атакували територію "Петербурзького нафтового терміналу", оскільки його уламки було знайдено вдень 3 березня.

Сьогодні, 4 березня, Telegram-канал Astra повідомив про те, що безпілотники вкотре атакували "ПНТ".

Співробітники терміналу нібито виявили нерозірвану речовину вагою до 20 кг, яку було прикручено до безпілотника. Сам дрон нібито вдалося збити засобами ППО, а ось вибухова речовина залишилася неушкодженою.

З початку 2024 року це вже друга атака безпілотників на "ПНТ". Перша була здійснена 18 січня.

Російський паблік "Фонтанка" ще 2 березня писав про те, що невідомий безпілотник було збито у небі над Фінською затокою. Пізніше губернатор Ленінградської області Дрозденко підтвердив новину про те, що засобами ППО було знищено кілька безпілотників у небі над Фінською затокою. Також він виклав у Мережу кадри нібито знищення одного з безпілотників. З його ж слів, "жертв і руйнувань" немає.

Під час першої атаки від 18 січня безпілотники завдали шкоди терміналу, однак у РФ заявили, що обійшлося "без жертв і руйнувань".

"ПНТ" введено в експлуатацію 1996 року. Це найбільший термінал у Балтійському регіоні.

Нагадаємо, у ніч на 2 березня один зі збитих окупантами безпілотників врізався у багатоповерховий житловий будинок у Петербурзі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини