2 березня 2024, 15:00

Лавров погрожує Молдові: "Йде просто слід у слід по стопах Києва"

Глава МЗС РФ Сергій Лавров зробив загрозливу заяву на адресу Молдови.

Лавров погрожує Молдові: "Йде просто слід у слід по стопах Києва"

Кремль продовжує загострювати обстановку навколо невизнаного Придністров'я. До цього процесу долучився і глава МЗС РФ Сергій Лавров, який почав завуальовано погрожувати Кишиневу.

Гучну заяву російський міністр зробив на Анатолійському дипломатичному форумі 1 березня. Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

Днями підконтрольні Кремлю сепаратисти Придністров'я звернулися до Москви по "допомогу", звинувативши Кишинів в "економічній блокаді". Лавров, коментуючи це звернення, вибухнув погрозами на адресу молдовської влади.

"Режим, який у Кишиневі влаштувався, (...) іде просто слід у слід по стопах київського режиму, скасовуючи все російське, дискримінуючи російську мову в усіх сферах і разом з українцями ще й влаштовуючи серйозний економічний тиск на Придністров'я", - заявив представник путінського режиму.

Варто нагадати, що війну проти України і 2014-го, і 2022 року Кремль починав саме під фейковим гаслом "захисту російськомовних". Тепер подібні натяки йдуть на адресу Молдови. Рятує цю країну тільки те, що у неї немає спільних сухопутних кордонів із Росією. Без повної окупації як мінімум Півдня України, що нереально у нинішній ситуації, Росія не зможе дістати до молдовської території. Однак це не заважає владі та пропаганді РФ погрожувати цій європейській країні.

Раніше глава Гагаузії приїхала до Москви та попросила підтримки.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини