21 лютого 2024, 09:19

Після Навального Кремль визначився з наступною жертвою: Юсов поділився деталями

У Кремлі вирішили, що наступним після Навального має стати Ходорковський, заявив Юсов.

Після Навального Кремль визначився з наступною жертвою: Юсов поділився деталями

Учора, 20 лютого, в українській розвідці повідомили про те, що після вбивства Навального Кремль поклав око на інших впливових опозиціонерів.

На своїй сторінці у соцмережі Андрій Юсов опублікував пост про те, що минулими вихідними у Кремлі зібралися соратники Путіна, щоб обговорити ситуацію з Навальним і визначитися з черговою жертвою.

Відомо, що на Заході Навального сприймали як ключову особистість у боротьбі з Путіним і його режимом. Після його ліквідації Кремль звернув свої погляди на інших опозиціонерів, які засуджують і критикують зовнішню та внутрішню політику Путіна.

Найбільше розмова йшла про Михайла Ходорковського, який є медійною персоною, що веде свої сторінки у соцмережах і активно засуджує та критикує Кремль.

Також у Кремлі обговорювали питання ліквідації й інших опозиціонерів, які проживають поза Росією на Заході.

Тим часом бійці з "РДК" із жовтня 2023 року розробляли план "Декабрь" зі звільнення Навального з колонії, повідомив у своєму ТГ-каналі Невзоров і опублікував фотодокази.


Згідно з планом, бійці з "РДК" мали відбити Навального у момент його пересилання в ІК-3 на території Ямало-Ненецького округу РФ. Однак цьому завадили співробітники ФСБ і ФСВП, які до останнього моменту тримали дату етапування у секреті.

Після провалу цього плану бійці з "РДК" розглядали можливість здійснення втечі з колонії. Однак смерть опозиціонера поставила крапку у цій спецоперації.

Тим часом, за словами Осечкіна, Навального у колонії не били, але фізично катували.

А вдова Навального записала звернення до лідерів ЄС щодо смерті свого чоловіка та причетності до цього Путіна.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини