Бригада швидкої їхала дві години: Мережа повідомляє деталі засекреченої смерті Івана Сєчіна, сина глави "Роснефти"
Іван Сєчин помер 5 лютого 2024 року у Красногорську (Підмосков'я) у котеджному селищі Європа – 1.

Учора у Мережі з'явилася новина про те, що ще 5 лютого помер син глави "Роснефти" Іван Сєчін, проте російські ЗМІ не публікували про це жодних новин. Не виключено, що Кремль наказав Сєчіну поховати свого сина таємно від громадськості.
Згідно з версією журналу Forbes, Ігор Сєчин є найвпливовішою людиною у РФ після Путіна, інформує канал "Україна 365".
Джерело також повідомило нові подробиці смерті Івана Сєчіна. Його знайшли в особняку на вулиці Изумрудной. Бригаду швидкої допомоги викликала його охорона, проте чомусь назвала неточну адресу. У результаті медики добиралися до пацієнта дві години. Він помер до приїзду бригади.
Лише 3 січня Івану Сєчіну виповнилося 35 років, а через місяць він помер. 5 лютого близько 4:30 Івану стало погано, він поскаржився на те, що йому важко дихати, після чого впав на ліжко та втратив свідомість. Його оточення намагалося надати первинні реанімаційні заходи.
Через сильний снігопад медики їздили навколо котеджного містечка у пошуках будинку Сєчіна дві години. Уже на місці медики лише констатували смерть Івана.
Причина смерті досі невідома. Родичі кажуть, що в Івана була гіпертонія та він пив якісь ліки.
Особистість Івана Сєчіна була у РФ засекречена. Він проживав у Підмосков'ї у будинках, які в офіційних базах даних значилися просто як "РФ". Навіть бригаду швидкої допомоги викликали не Івану Сєчіну, а Євгену Паніну. Саме таке прізвище стоїть у документах про смерть від 5 лютого 2024 року.
Раніше Невзлін першим повідомив про те, що 5 лютого з невідомих причин пішов із життя син Ігоря Сєчіна.
Нагадаємо, дружина Навального записала відео, в якому звинуватила Путіна у вбивстві її чоловіка.
Останні новини
Вірменія може подати позов до арбітражного суду та вимагати від РФ $2 млрд на рік за ЮКЖД – Пашинян
15:12Генштаб ЗСУ підтвердив поразку НПЗ "Лукойл-Пермнафтооргсинтез" і полігону "Приморський Посад" на ТОТ
13:50Росії на тлі ударів ЗСУ по російській нафтовій сфері запропонували побудувати НПЗ на Сході Лівії
10:37Після масованої атаки РФ 30 липня Зеленський заявив про критичну нестачу в Україні ракет для ППО
10:21"Нехай відкриють ще хоч 2000 кримінальних справ", – Федоров заявив про продовження своєї боротьби
08:29