4 лютого 2024, 11:37

Сотні трун із загиблими ЗС РФ: відео з військового моргу Ростова здивувало Мережу

На опублікованих кадрах сотні трун російських військових у дерев'яних ящиках, які готуються до відправки додому.

Сотні трун із загиблими ЗС РФ: відео з військового моргу Ростова здивувало Мережу

У соціальних мережах з'явилося відео з російського Ростова-на-Дону, де розташований великий військовий морг, що виконує функції розподільчого центру. Саме тут сортують та ідентифікують тіла загиблих російських військових, яких відправляють додому по всій Росії у різні регіони країни.

На опублікованих кадрах можна побачити сотні трун у дерев'яних ящиках, які готуються до відправки додому. Відео таємно зняв на камеру мобільного телефону один зі співробітників моргу, після чого кадри розійшлися соціальними мережами.

Багато коментаторів задаються питанням: заради чого загинули ці люди, яких Путін відправив на загибель в Україну.

"Зруйнували та захопили кілька міст, кілька десятків сіл, угробили економіку та потрапили під санкції. Сотні тисяч загиблих. Справжні ідіоти", - пишуть користувачі соцмереж, коментуючи військову авантюру Путіна.

"Скільки ж їх... І ніхто не відповість, заради чого вони померли", - пише один із користувачів.

Міноборони Росії не повідомляє про кількість загиблих під час війни. Незалежні розслідувачі, такі як "Проект", "Медіазона" та "Новая газета", стверджують, що кількість загиблих військових обчислюється тисячами. Відео з моргу у Ростові-на-Дону є черговим свідченням людських втрат під час вторгнення РФ в Україну.

До речі, у ЗМІ вже не вперше з'являється інформація про масові поховання "вагнерівців" на Гусинобродському кладовищі у Новосибірську.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини