8 грудня 2023, 12:15

Стрілянина у Брянську: російські пропагандисти вже знайшли у цій справі "український слід"

Судячи з усього, російській медіаобслузі дано вказівку з Москви не миттям, так катанням прив'язати українців до трагедії у Брянську.

Стрілянина у Брянську: російські пропагандисти вже знайшли у цій справі "український слід"

Псевдожурналісти російських мас-медіа почали активно поширювати інформацію про "український слід" у справі з розстрілом учнів у гімназії Брянська, інформує Діалог.UA.

Так, відомий ТГ-канал SHOT, що поширює відвертий кремлівський агітпроп, написав, що після стрілянини у брянській гімназії "активізувалися закриті канали із закликами школярів до "деструктивних дій" із різними незаконними інструкціями". І, звісно ж, Z-пропагандисти пов'язали їх з Україною.

"Як нескладно здогадатися, куруються вони з України", - ніщоже сумняшеся пишуть автори SHOT.

Телеграм-канал наводить як приклад якийсь "щоденник Аліни", де вона нібито розповідала про те, як планує стрілянину у школі.

"Перший же перевірений нами акаунт із цієї сітки був зареєстрований на український телефонний номер, а у кількох каналах відкрито писали українською мовою та ставили картинки з жовто-блакитним прапором", - продовжують російські пропагандисти.

Єдине, що вони забули згадати, розганяючи в Інтернеті фейки про українців і ненависть до сусідньої країни, це... Бандеру та візитку Яроша.

Нагадаємо, у Брянську 14-річна школярка Аліна Афанаскіна розстріляла однокласників із дробовика "Бекас-3", після чого вбила і себе. Унаслідок стрілянини, крім самої Афанаскіної, загинула її однокласниця, ще 5 учнів були поранені.

Як повідомлялося раніше, брянська школярка нібито хотіла ще підпалити навчальний заклад, тож прихопила із собою пальне та сірники.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини