8 грудня 2023, 11:36

Стрєлков із СІЗО спрогнозував РФ смуту: "Ситуація радикально погіршилася"

Диверсант Ігор Стрєлков упевнений, що Росії через "спецоперацію" загрожує смута та катастрофа.

Стрєлков із СІЗО спрогнозував РФ смуту: "Ситуація радикально погіршилася"

Росія опинилася на порозі смути, першим дзвіночком якої став невдалий військовий заколот Євгена Пригожина.

Таку заяву зробив російський диверсант, чекіст Ігор Стрєлков (Гіркін) в інтерв'ю, яке дав із російського СІЗО, передає Діалог.UA.

"Ситуація радикально погіршилася, країна вступила у період гострої нестабільності", - заявив Стрєлков.

Він запевнив, що стабільність, яку намагається демонструвати путінський режим, це лише ілюзія. Війна проти України затягнулася, та немає підстав говорити про виконання хоч якихось її цілей. Перемир'я, про яке мріють у Кремлі, чекати не варто.

"Війна перевалила за двадцять перший місяць, кінця та краю їй не видно, (...) на горизонті не проглядається ніякого виконання планів "СВО" (...), а жалюгідні голосіння чиновників про готовність до переговорів (...) зайве тому свідчення", - заявив Стрєлков.

Він упевнений, що на Росію попереду чекає катастрофа та смута.

"Нічиєї (у війні проти України - ред.) не буде, а поразка (...) призведе до національної катастрофи, яка своїми масштабами на порядок перевищить шкоду жертв, яких уже зазнали", - запевняє російський чекіст.

Нагадаємо, Стрєлкова заарештували у липні нинішнього 2023 року за статтею про екстремізм. Приводом стало те, що чекіст почав жорстко критикувати Кремль за військові невдачі у війні. Безпосередньо перед арештом він почав публічно ображати диктатора РФ Володимира Путіна та його коханку Кабаєву.

Раніше Стрєлков із СІЗО передрік країні темні часи.

Ми також писали, що Стрєлков із СІЗО кинув виклик Путіну, оголосивши про висунення себе у президенти.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини