8 грудня 2023, 08:27

"Кадиров – злодій, убивця, ганьба Росії", – у Тюмені чоловік вийшов на одиночний пікет, кадри

На початку поточного тижня у Тюмені чоловік вийшов на одиночний пікет висловити своє ставлення до Кадирова.

"Кадиров – злодій, убивця, ганьба Росії", – у Тюмені чоловік вийшов на одиночний пікет, кадри

У чоловіка був плакат із написом "Рамзан Ахматович Кадиров. Злодій, вбивця, ганьба Росії". Російські пабліки виклали новини у Мережу, але затерли написи на плакаті, залишивши тільки ПІБ глави Чечні.

Місцеві жителі повідомляли, що помітили пікетувальника на вулиці Орджонікідзе. Він прямував у бік центру. Також було повідомлення і про те, що до місця призначення він так і не дістався, інформує канал "Україна 365".

Чоловіка зупинили правоохоронці та відвезли до відділку. Досі незрозуміло, чому чоловік вирішив вийти на одиночний мітинг.

Адам Кадиров, як і його батько, вважають, що їм усе дозволено після того, як правоохоронці не знайшли злочину у діях Кадирова-молодшого щодо затриманого Журавеля.

Адам Кадиров встиг отримати після цього скандалу цілу низку всіляких нагород, стати почесним жителем деяких міст і навіть отримати посаду при службі безпеки Чечні.

Раніше жителі Казахстану записали ролики підтримки, закликаючи не вибачатися перед сім'єю Кадирова.

Нагадаємо, "кадирівці" завдали удару по вишці зв'язку у Бєлгородській області. Вони пояснили це тим, що тепер ЗСУ не матимуть зв'язку з РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини