30 листопада 2023, 07:52

Літак із Лавровим на борту не пустили через Болгарію – у МЗС РФ назвали головну винуватицю НП

Болгарія заборонила Лаврову пролетіти літаком через їхню країну, якщо на борту буде Захарова.

Літак із Лавровим на борту не пустили через Болгарію – у МЗС РФ назвали головну винуватицю НП

У Скоп'є має відбутися Рада голів МЗС ОБСЄ, на яку прибула і російська делегація на чолі з Сергієм Лавровим. Однак до Північної Македонії Лаврову та Ко довелося летіти не на пряму, а "в об'їзд".

Болгарія заборонила проліт літака російської делегації, тому Лаврову довелося накинути півколо через Туреччину та Грецію, інформує канал "Україна 365".

Уже у Скоп'є Захаровій довелося віддуватися за ситуацію, оскільки вся причина була саме у її персоні.

Напередодні прольоту делегації з РФ Софія дала добро. Однак при цьому було сказано, що у літаку не має бути Марії Захарової. Одна з головних алкоголічок Кремля обурилася, звинувативши Болгарію у тому, що вона не змогла б пролетіти над їхньою країною без літака.

Літак із Лавровим і Захаровою приземлився в аеропорту Скоп'є вчора, 29 листопада, ближче до півночі. Проти Захарової діють у ЄС санкції, тому її й не пропустили. Сьогодні, 30 листопада, відбудеться засідання в ОБСЄ, де головною темою дня буде кризова ситуація у самій Організації.

За словами Захарової, делегація з РФ нібито вже отримала запрошення для участі у двосторонніх і односторонніх заходах у Македонії.

Україна та країни Балтії не братимуть участі у цій Раді через присутність на ній Лаврова.

Раніше Захарова звинуватила Київ в обстрілі Курської АЕС, зажадавши від Кремля удару у відповідь.

Нагадаємо, пропагандист Сатановський залишився без роботи після того, як розповів про Захарову та її проблему з алкоголем.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини