30 листопада 2023, 07:38

Група безпілотників завдала удару по складу з дронамі-камікадзе в Брянську: у Мережі з'явилися кадри

Безпілотники атакував у Брянську склад із дронами-камікадзе "Шахед".

Група безпілотників завдала удару по складу з дронамі-камікадзе в Брянську: у Мережі з'явилися кадри

Учора, 29 листопада, ввечері близько 18:00 кілька безпілотників були помічені у небі Брянська. Вони спокійно долетіли до складу з "Шахедами", завдавши точного удару.

Першими новину повідомили місцеві пабліки, заявивши про те, що було атаковано склад із дронами "Герань - 2". При цьому влада поки мовчить і ситуацію не коментує, інформує канал "Україна 365".

У місцевих пабліках жителі Брянська пишуть, що "хлопки" були недалеко від телецентру. Водночас у приватному секторі у людей почали тремтіти вікна.

Богомаз поки не коментує ситуацію, а отже не виключено, що безпілотники завдали серйозної шкоди армії Путіна.

Водночас український журналіст Андрій Цаплинеко поділився кадрами збитого напередодні дрона-камікадзе. Як виявилося, до нього був прикручений павербанк із СІМ-картою "Київстар".

Експерти впевнені, що таким чином ворог у режимі онлайн може коригувати політ дрона, щоб змінити початкове завдання. Також не виключено, що за допомогою такого пристрою противник просто відстежує сам маршрут "Шахеда".

Раніше ми повідомляли, що у ніч на 26 листопада безпілотники атакували військові об'єкти у Тулі, завдавши удару по оборонному заводу "Сплав".

Нагадаємо, група безпілотників атакувала територію військової частини у Наро-Фомінську під Москвою.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини