28 листопада 2023, 12:20

"Я за цей аргумент вчеплюся", – Жирнов пояснив, які дії Путіна показали справжню суть Росії

Сергій Жирнов відреагував на новину про те, що Путін помилував двох убивць-людожерів за участь у війні з Україною.

"Я за цей аргумент вчеплюся", – Жирнов пояснив, які дії Путіна показали справжню суть Росії

Помилування Путіним убивць, які по-звірячому вбивали та частково їли людей, це дуже погана новина для Росії та дуже хороша для України, заявив колишній радянський розвідник Сергій Жирнов в інтерв'ю Олексію Гомону.

"Ви знаєте, у моїй улюбленій Франції, у Західній Європі є буржуазні ідіоти, які весь час кажуть: "Та що ви про Росію розповідаєте? Чудова країна". Так от, у мене таке враження, що Путін це слухає та робить усе, щоб дати нам аргументи для протилежного", - зазначив експерт.

Жирнов нагадав, що помилуваний Путіним людожер із Сахалінської області першій людині, яку вбив, відрізав ногу, потім зрізав із неї все м'ясо, поклав у холодильник і з'їв. Другий же помилуваний, про якого йдеться, був членом секти сатаністів, який по-звірячому вбив чотирьох підлітків, розчленував їх і з'їв частини тіла, засмаживши на багатті.

"Виходить уже якась тенденція, - сказав ексрозвідник. - Путін-людожер, якого розшукує Міжнародний кримінальний суд у Гаазі, милує сатаністів, некрофілів і людожерів для того, щоб ті йшли воювати в Україну. Ось тепер я за цей аргумент вчеплюся та в усіх своїх суперечках із корисними ідіотами на Заході буду його наводити".

За словами Жирнова, йому б дуже хотілося це обговорити з ексглавою МЗС Австрії Карін Кнайсль, яка у вересні 2023 року переїхала до Росії зі своїми поні.

Нагадаємо, у Росії через війну помилували сатаніста-канібала, який убив чотирьох підлітків і був засуджений до 20 років в'язниці.

Також ми повідомляли, що Путін звільнив від тюремного ув'язнення людожера Дениса Горіна за те, що той взяв участь у війні проти України.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини