21 листопада 2023, 15:46

"Спасибі Путіну", – у РФ через війну помилували сатаніста-канібала, який убив 4 підлітків

У Росії через "спецоперацію" на волі опинився сатаніст Микола Оголобяк, який був засуджений до 20 років в'язниці за вбивство чотирьох підлітків.

"Спасибі Путіну", – у РФ через війну помилували сатаніста-канібала, який убив 4 підлітків

У Росії величезна кількість небезпечних злочинців опинилася на волі через "СВО". Помилування від диктатора Володимира Путіна у нагороду за участь у війні отримав і Микола Оголобяк - вбивця, канібал і член секти сатаністів.

Про звільнення Оголобяка написали російські ЗМІ, передає Діалог.UA.

Оголобяк не мав опинитися на волі до 2028 року. У 2008-му російський суд засудив його до 20 років в'язниці за страшні злочини.

Згідно з матеріалами справи, цей персонаж у складі сатанинської секти скоїв ритуальне вбивство 4 підлітків. Спочатку угруповання вбило двох дівчат 15 і 16 років. Їх обпоїли, відвели на пустир і там закололи. Над тілами жертв банда читала молитви Сатані.

На цьому злочинці не зупинилися. Вони зняли з убитих скальпи, в однієї дівчини вирізали серце, в іншої - груди. Ці частини тіла сатаністи засмажили на багатті та з'їли.

Через день вони повторили свій звірячий злочин зі ще двома дівчатками 16 років.

У 2022 році Оголобяк був завербований у ПВК "Вагнер" для участі в агресії проти України. Злочинець вижив і повернувся додому. Через півроку на фронті сатаніст приїхав у рідне місто, що підтвердив журналістам його батько. Чоловік уточнив, що він "вважає за краще не згадувати" про своє минуле.

Варто зазначити, що "Вагнер", здійснюючи вербування зеків на війну, часто вдавався до махінації. За окрему плату злочинець записувався до лав "Вагнера", але тільки на папері. На ділі ж він на війну не їхав, а переховувався на території Росії у цілковитій безпеці півроку, поки діяв контракт. Після цього злочинець отримував помилування від диктатора. Така послуга, зазначають російські правозахисники, коштувала дуже немало.

Раніше ветеран "СВО" після "уроку мужності" у школі Аткарська побив сусідів.

Ми також писали, що у "Вагнері" опинилися найманці, заражені ВІЛ і сифілісом.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини