20 листопада 2023, 12:14

Від відеозвернення до реальних дій: британська розвідка "про хоробрість" дружин військовослужбовців РФ

7 листопада 2023 року дружини російських солдатів провели, ймовірно, перший публічний вуличний протест у Москві після вторгнення в Україну.

Від відеозвернення до реальних дій: британська розвідка "про хоробрість" дружин військовослужбовців РФ

У РФ все ще святкують комуністичне свято 7 листопада, та саме цього дня дружини російських військовослужбовців зібралися на Театральній площі з вимогою повернути своїх чоловіків додому.

Сьогодні, 20 листопада, у прес-службі Міноборони Британії приділили увагу акціям протесту у РФ проти війни в Україні.

Ще від самого початку вторгнення армії Путіна в Україну у соцмережах можна було зустріти не одне відеозвернення дружин мобілізованих до Путіна, російського уряду чи губернатора краю.

Однак нові закони РФ не дозволяли родичам військовослужбовців об'єднуватися та виходити на акції протесту, як це робили солдатські матері у період радянсько-афганської війни 1980-х років.

З одного боку, поліція Москви за лічені хвилини розігнала жінок з Театральної площі, але, з іншого боку, вже є зрушення, коли жінки звернулися до Путіна не через Мережу.

Варто зазначити, що у РФ не проводять ротацію серед своїх військовослужбовців з лютого 2022 року, тож чимало солдатів Путіна, як і їхні родичі, вже психологічно не витримують.

Раніше ми повідомляли, що штучний інтелект нарахував щонайменше два двійники Путіна.

Нагадаємо, ЗМІ розповіли, чому висунення Гіркіна на пост президента РФ може допомогти Путіну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини