20 листопада 2023, 08:15

Точно не один: штучний інтелект озвучив кількість двійників Путіна – ЗМІ

Штучний інтелект детально проаналізував голос Путіна та дійшов висновку, що на сьогодні існує щонайменше два його двійники.

Точно не один: штучний інтелект озвучив кількість двійників Путіна – ЗМІ

Штучний інтелект детально проаналізував голос Путіна та дійшов висновку, що на сьогоднішній день існує щонайменше два його двійники. При цьому не виключено, що реального Путіна вже й немає серед живих. У РФ з 2023 року ходять чутки про те, що Путін помер і замість нього країною керує його двійник.

Штучний інтелект проаналізував риси обличчя, ходу та мову Путіна, щоб дійти висновку, що двійників щонайменше два, інформує видання The Sun.

Пєскову довелося терміново прокоментувати заяву інсайдерських ЗМІ про те, що нібито 26 жовтня 2023 року президент РФ пішов із життя.


Щоб розвіяти всі сумніви, японська телекомпанія TBS використовувала штучний інтелект. Чутки про двійників Путіна ходили давно, поки японські компанії не взялися за цю справу.

Достовірно відомо, що реальний Путін провів 9 травня 2023 року Парад Перемоги у Москві. Однак на самому початку року двійник Путіна оглядав Кримський міст. Інтелект виявив подібності між цими Путінами як 53 % збігу.

І 40 % збігів, коли у березні 2023 року Путін був в окупованому Маріуполі. При цьому "кримський" і "маріупольський" Путін мали збіги між собою всього 18 %.

Експерти кажуть, що двійники Путіна з'являються не тільки на якихось заходах, а й під час зустрічі на найвищому рівні.

Чого тільки вартий візит до Астани одного з двійників, який не зміг правильно вимовити ПІБ президента Казахстану.

Також цього року президент Туреччини відмовився приймати у себе Путіна, якщо замість нього прилетить двійник.

Інформацію про смерть Путіна озвучив Telegram-канал "Генерал СВР". У нього близько 500 тисяч підписників, а всю свою інформацію він отримує нібито від особистого оточення Путіна.

Зараз фактично країною керує 72-річний глава Радбезу РФ Микола Патрушев. ЗМІ пишуть про те, що той готує свого 46-річного сина Дмитра на посаду президента РФ.

Минулого тижня у Мережі також з'явилася прощальна промова Патрушева з Путіним, де той говорив про президента РФ у минулому часі.

Тіло Путіна перебуває у його резиденції у Валдаї у глибокій заморозці. Усі ці теорії смерті Путіна перегукуються з сюжетом фільму "Смерть Сталіна" британського виробництва.

Цю теорію підігріває відсутність повної інформації про Кабаєву, коханку Путіна, яка не виходить на зв'язок із 26 жовтня.

При цьому Пєсков продовжує стверджувати, що у Путіна ніколи не було та немає двійників.

Раніше Жданов звернув увагу на той факт, що всі головні заходи у РФ веде Патрушев, а не Путін.

Тим часом Фаріон впевнена, що Путін дуже хотів би, щоб її звільнили з Львівської політехніки.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини