20 листопада 2023, 07:52

У Росії Z-патріоти почали публічно бити темношкірих людей

У російському місті Тверь кілька чоловіків слов'янського типу побили темношкірого пасажира автобуса через його колір шкіри.

У Росії Z-патріоти почали публічно бити темношкірих людей

19 листопада кілька нетверезих молодих людей міцної статури напали на темношкірого чоловіка, якому не пощастило їхати з ними в одному автобусі.

Кадри нападу публікує ТГ-канал "Україна 365".

Після побиття потерпілий звернувся по допомогу до медиків. Поліція почала перевірку нападу та шукає хуліганів, хоча у місцевих пабліках є достатня кількість відео, на яких можна ідентифікувати підозрюваних.

Примітно, що ніхто з пасажирів автобуса не заступився за темношкірого чоловіка. У кадр потрапили тільки нецензурні вигуки жінок, які, ймовірно, вимагали від нападників вийти з салону автобуса.

Суть конфлікту досі невідома.

У соціальних мережах Твері знайшлися й ті, хто виправдав вчинок представників "титульної нації". Нападникам придумали виправдання, не підтверджене жодним доказом. Росіяни припускають, що темношкірий чоловік нібито "чогось такого проти "СВО" сказав, ось "пацанчик-патріот" (за обличчям і одягом видно, що патріот) йому і навішав...". Інші вважають, що "не все так однозначно" та вимагають розповісти їм, із чого почалася сутичка. Прихильники нападників вважають, що потерпілий сам спровокував молодих людей.

Раніше російська співачка Чичеріна, яка підтримує бойовиків формування "ДНР", зробила заяву про війну на Донбасі, що викликало грандіозний скандал у соціальних мережах. Вона стверджує, що за Україну воюють іноземці, зокрема темношкірі люди.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини