17 листопада 2023, 14:11

"Час дуже жорсткий", – Пєсков підставив Путіна, визнавши факт цензури у РФ

Прес-секретар диктатора РФ Дмитро Пєсков визнав, що Кремль ввів у Росії цензуру, порушуючи російську Конституцію.

"Час дуже жорсткий", – Пєсков підставив Путіна, визнавши факт цензури у РФ

Незмінний прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков підставив свого начальника, зізнавшись у порушенні Конституції. Він підтвердив існування у РФ військової цензури.

Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

Говорячи про цензуру, Пєсков заявив: "Так, зараз час дуже жорсткий, військовий, який вимагає дуже жорстких заходів від влади".

Зазначимо, що, згідно з офіційною термінологією, Росія веде проти України не війну, а так звану "спецоперацію". За саме слово "війна", застосовне до подій в Україні, у РФ люди отримують великі тюремні терміни.

Також на території Росії не введено воєнний стан, який міг би виправдати цензуру. Фактично Пєсков сьогодні зробив зізнавальні свідчення про порушення його господарем Путіним російської Конституції.

Одкровення прес-секретаря президента РФ прокоментував російський блогер Анатолій Несміян (Ель Мюрид).

"У російському законодавстві є поняття "воєнний стан". Порядок його введення та функціонування визначено законодавчо. У всіх інших випадках діє Конституція зі смішною статтею, в якій сказано: цензура неприпустима. Жодних важких, жорстких чи інших часів у нашому законодавстві немає. Або-або", - нагадав блогер.

Варто додати, що це не перше порушення Путіним Конституції РФ. 2021 року диктатор фактично переписав під себе головний закон країни, щоб стати вічним правителем Росії. І російська громадськість це проковтнула, не висловивши жодних претензій.

Раніше Пєсков назвав правдивий мотив участі росіян у "СВО" Путіна.

Ми також писали, що Пєсков розлютив росіян заявою про курс долара.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини