10 жовтня 2023, 08:09

Росія офіційно підтримала напад ХАМАС на Ізраїль і розкрила причетність до цього Ірану – кадри

У РФ визнали, що вухами й очима ХАМАС була та є іранська розвідка.

Росія офіційно підтримала напад ХАМАС на Ізраїль і розкрила причетність до цього Ірану – кадри

Напередодні на пропагандистському телеканалі "НТВ" у черговій програмі Норкіна "Место встречи" активно обговорювали тему нападу бойовиків ХАМАС на Ізраїль.

Один із пропагандистів відкрито захоплювався діями бойовиків. Він упевнено заявив, що за координацією стояли спецслужби Ірану, у такий спосіб він підтвердив інформацію у ЗМІ про те, що план військової операції проти Ізраїлю був розроблений Тегераном, інформує канал "Україна 365".

За словами пропагандиста, бойовики знали всі адреси та місце знаходження високопоставлених чиновників і командирів ЦАХАЛ. Вони нібито увійшли невеликими групами, відпрацювали та зникли на територію сектора Газа. Також він не виключає, що всі затримані командири ЦАХАЛ зараз уже навіть не у цьому місті, а їх передали кудись далі, можливо до Тегерану.

Також він запевняє, що на відео, яке демонструє Захід, показують якихось "голодранців", які роками "сиділи за колючим дротом і їм дали волю". Саме ці "голодранці" вбивали мирне населення Ізраїлю, але не бойовики з ХАМАС.

Нагадаємо, що Росія завжди була союзником ХАМАС, Хезболли й Ірану. У Кремлі вже давно на інформативному рівні підтримали ХАМАС.

Раніше відомий ізраїльський журналіст Сегаль закликав уряд своєї країни після подій 7 жовтня повністю та цілком підтримати Україну в її боротьбі проти РФ.

Нагадаємо, пропагандисти з Russia Today отримали несподівану та неприємну відповідь від російськомовного солдата ЦАХАЛ на запитання про війну в Ізраїлі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини