15 вересня 2023, 12:12

"Ми ж взяли чужу територію", – пропагандист вийшов з-під контролю Кремля

Навіть пропагандисти у Росії починають розуміти, що не все так гладко у війні Путіна проти України.

"Ми ж взяли чужу територію", – пропагандист вийшов з-під контролю Кремля

Учора, 14 вересня, на пропагандистському каналі "НТВ" у передачі "Место встречи" обговорювали питання мирних переговорів РФ з Україною та відносини Москви із Заходом.

Один із пропагандистів порушив тему відносин РФ із Заходом, намагаючись зрозуміти, чого насправді домагається Кремль, інформує канал "Україна 365".

Слово взяв ведучий Андрій Норкін, який процитував слова Путіна про те, що якщо Захід хоче мирних переговорів, то необхідно скасувати "указ" Києва про заборону спілкуватися з Москвою.

"А ви очистіть територію, яку захопили", - перебив Норкіна гість студії.

У Z-журналіста віднявся дар мови. Він почав плутатися у словах. А гість продовжив, що, мовляв, РФ захопила чужу територію та тільки після заявила, нібито це "споконвічно російські землі".

Норкін не витримав і запропонував терміново всім зупинитися у цій дискусії. Потім він усе перевів у русло історії, та на цьому обговорення гострої теми добігло кінця.

Раніше ми повідомляли, що після відмови дагестанців іти на війну в Україну в одному з житлових будинків несподівано прогримів вибух і почалася сильна пожежа.

Нагадаємо, у Кремлі намагаються асимілювати українців на окупованій території, заманюючи туди росіян великими зарплатами.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини