12 вересня 2023, 12:58

Путін вдався до ядерного шантажу та погрожує ударами по українських АЕС: "Вони взагалі розуміють, з чим грають?"

Головний російський військовий злочинець Володимир Путін пригрозив атакою на атомні електростанції України.

Путін вдався до ядерного шантажу та погрожує ударами по українських АЕС: "Вони взагалі розуміють, з чим грають?"

Російський президент-диктатор Володимир Путін, виступаючи на Східному економічному форумі у Владивостоці, відкрито пригрозив Україні ударом по атомних станціях, передає ТГ-канал "Україна 365".

Намагаючись обґрунтувати свій ядерний шантаж, Путін заявив, що якась українська диверсійно-розвідувальна група нібито хотіла підірвати ЛЕП біля російської атомної електростанції з метою "порушити діяльність енергетичної установки". Їх, за словами російського "вождя", взяли у полон, але при цьому чомусь так і не показали публіці.

Примітно, але Путін також запевняє, нібито "українські диверсанти" на допиті сказали, що вони готувалися підірвати високовольтну лінію електропередачі "під керівництвом інструкторів із Британії". Доказів своїм твердженням диктатор так і не навів, але заявив, що його слова - "це повна абсолютна чиста правда".

"Вони взагалі розуміють, з чим вони грають? Вони чого нас провокують на якісь дії у відповідь щодо українських атомних об'єктів, АЕС?" - пригрозив Путін.

З вигляду російського диктатора було помітно, що останні зведення з українсько-російського фронту його явно розлютили, оскільки йому дедалі важче приховувати свої емоції.

Нагадаємо, "вождь" КНДР Кім Чен Ин приїхав до Росії на переговори зі своїм колегою-диктатором Володимиром Путіним.

До речі, на тлі візиту корейського диктатора до РФ представник Держдепу США Метью Міллер наголосив, що Вашингтон пильно стежитиме за зустріччю російського та північнокорейського "вождів". Також він нагадав, що передача КНДР зброї для РФ спричинить нові санкції.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини