У Росії йде під воду Владивосток: вулиці затоплені, введено режим надзвичайної ситуації
Після рясної зливи у Владивостоці затоплено безліч вулиць, а електроенергію відключено.

Портове місто Владивосток, адміністративний центр Приморського краю країни-окупанта Російської Федерації, буквально йде під воду після ранкової зливи, що обрушилася сьогодні вранці, передає ТГ-канал "Україна 365".
Повідомляється, що у місті практично повністю зупинився міський комунальний транспорт. Крім того, майже 70 000 городян позбулися електропостачання. Після ранкової зливи Перша Річка вийшла з берегів, затопивши цілу низку вулиць Владивостока.
Федеральна дорога у цьому районі перекрита, а в усьому Приморському краю оголошено режим НС.
Також відомо, що через повінь у містечку Артем звалився міст: він просто не витримав натиску води, що прибуває.
Нагадаємо, під Курськом після сильного удару блискавки практично повністю згоріли склади із зерном.
До речі, упороті Z-пропагандисти вимагають накласти заборону на публікацію кадрів пожеж у Росії, щоб "не радувати українців".
Останні новини
Кібератака, що паралізувала Jaguar Land Rover: розслідування веде до російських хакерів - NYT
17:10Українцям можуть перерахувати тарифи на воду з 1 липня: нові ціни та причини подорожчання – ЗМ
15:28Україну накриє аномальна спека: де прогріється повітря до +38°C, і в яких регіонах можливі грози
14:21