23 серпня 2023, 11:57

У Калузі у День прапора Росії перекреслили символи Z на флагштоках – в учасників "СВО" сильно "бомбануло"

Російські "ветерани" вторгнення в Україну були неприємно здивовані, побачивши, що у Калузі закреслили літери Z.

У Калузі у День прапора Росії перекреслили символи Z на флагштоках – в учасників "СВО" сильно "бомбануло"

У російській Калузі, адміністративному центрі Калузької області, якраз до Дня прапора Росії невідомі противники "спецоперації" провели вельми сміливу акцію, закресливши на флагштоках символи війни Z, передає ТГ-канал "Астра".

У різних районах Калуги опозиціонери пройшлися та закреслили на знак протесту символи Z чорною фарбою. Також були закреслені "зетки" та на деяких автомобілях упоротих пропутінських "патріотів".

Цікаво, що саме у цей момент до Калуги приїхала ціла група російських убивць і окупантів, які брали участь у так званій "СВО" та перебували у відпустці.

Побачивши чорні смуги на флагштоках, пам'ятниках і машинах, горе-вояки зі злістю запитали: "Чому у вас зетки закреслені скрізь? Це настрій суспільства?"

Подейкують, що у вояків РФ дуже сильно "підгоріло", коли вони побачили реальне ставлення адекватних росіян до "спецоперації", а точніше - неоголошеної війни, яку Путін розв'язав проти України. Вони почали скаржитися у мерію, а місцеві чиновники розпорядилися, щоб комунальники терміново проїхалися містом і очистили "зетки" від чорної фарби.

Нагадаємо, у Нижньому Новгороді просто біля будівлі ФСБ невідомі вивісили великий прапор України.

Також ми писали, що в окупованому військами РФ Маріуполі місцевий житель не побоявся та вийшов просто на вулицю з українським прапором.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини