7 червня 2023, 13:36

Афера Шойгу щодо України обурила Z-пропагандистів: "Це матиме далекосяжні наслідки"

Серед російських пропагандистів і пересічних росіян зростає недовіра та презирство до інформації, яку поширює МО РФ.

Афера Шойгу щодо України обурила Z-пропагандистів: "Це матиме далекосяжні наслідки"

У Росії набирає обертів скандал, пов'язаний зі спробою Міністерства оборони РФ видати знищений у полі комбайн за танк Leopard. Фейк міністерства Шойгу був швидко спростований у соціальних мережах, при цьому афера російських військових обурила навіть місцевих z-пропагандистів.

Так званий російський військкор Олексій Живов у своєму Telegram-каналі заявив, що спроба Міноборони РФ ввести росіян в оману вигаданим успіхом на фронті матиме далекосяжні наслідки.

За його словами, серед російських пропагандистів і пересічних росіян повним ходом зростає недовіра та презирство до інформації, яку МО РФ і його спікер Конашенков поширюють від імені російської армії. При цьому фейк зі знищеними у полі комбайнами, які Москва намагалася видати за танки, підірвав і без того низьку довіру до відомства Шойгу.

"Ексцес із приниженням "бойових комбайнів" матиме далекосяжні наслідки. Недовіра, що межує з презирством, скоро просочить не тільки експертне середовище, а й обивателів. Немає нічого гіршого для окремих інститутів, ніж бути смішними казкарями", - пише військовий пропагандист.


Раніше Шойгу вкотре видав фантастичні цифри втрат ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини