7 червня 2023, 10:01

"Будемо знищувати все, що має загнуте дуло", – Пригожин тролить Шойгу за "знищені Leopard"

Пригожин укотре потролив "другу армію світу" за нібито знищені танки Leopard.

"Будемо знищувати все, що має загнуте дуло", – Пригожин тролить Шойгу за "знищені Leopard"

Учора, 6 червня, МО РФ виклало у Мережу кадри нібито знищення відразу двох танків Leopard в українських степах. Однак експерти в один голос заявили, що на відео сільськогосподарська техніка, яка збирає врожай з полів.

Того ж дня Міноборони РФ вирішив укотре потролити і кухар Путіна, інформує "Україна 365".

За словами Пригожина, вчора весь світ спостерігав, як птуристи Путіна знищують два танки Leopard, які пересувалися по полю "у дивному тактичному маневрі назустріч один одному".

Київ вирішив замаскувати іноземні танки під комбайни та для цього навіть загнув донизу дуло. Однак таке маскування не завадило російським туристам розгледіти у сільгосптехніці танки. Фінансист ПВК "Вагнер" не міг зупинитися, продовжуючи тролити МО РФ. Він заявив, що особисто його обурив той факт, що Київ навчився дуже добре маскувати танки під комбайни, а танкістів - під комбайнерів.

Наприкінці він подякував ЗС РФ за виконану роботу. Також Пригожин заявив, що відсьогодні необхідно знищувати в Україні все, що має "загнуте дуло": раптом насправді це танки.

Напередодні не тільки в Україні, а й у Росії висміяли черговий звіт МО РФ щодо знищеної військової техніки в Україні за добу.

Шойгу з екранів телевізора озвучував цифри, які варто внести до Книги рекордів Гіннесса. Серед іншого згадав і три танки Leopard.

Раніше ми повідомляли, що окупанти знищили у полях України трактор-обприскувач John Deere 4830 і зернозбиральний комбайн.

Нагадаємо, втративши нитки контролю над ситуацією на Білгородщині, Шойгу став звітувати про успішне відбиття контрнаступу ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини