7 червня 2023, 07:29

"Шебекіне – звільнена територія", – Легіон висунув вимоги владі Бєлгородської області

Увечері 6 червня представники Легіону "Свобода Росії" записали звернення до керівників так званої контртерористичної операції у Бєлгородській області.

"Шебекіне – звільнена територія", – Легіон висунув вимоги владі Бєлгородської області

Представники Легіону "Свобода Росії" разом із "РДК" закликають відповідальних за проведення контртерористичної операції у Бєлгородській області чиновників припинити бойові вильоти, авіаційні удари, бомбардування, артилерійські обстріли та ракетні удари прикордонних з Україною територій.

Повстанці нагадали, що від дій представників режиму Кремля страждають мирні жителі прикордонних населених пунктів.

"Ми хочемо їх врятувати та врятувати всю Росію. Досить! Залиште Шебекіно й область у спокої! Це вже звільнена територія Вільної Росії,та МИ, росіяни, тепер тут наведемо порядок", - попередили повстанці.

Судячи з їхньої заяви, відступати Легіон і "РДК" не мають наміру. На вже зачищеній від представників влади території вони мають намір будувати державу нової формації.

Мирних жителів повстанці просять не ігнорувати сигнали тривоги та перебувати в укриттях під час обстрілів. Тим, хто був змушений покинути свої домівки, у Легіоні обіцяють швидке повернення та допомогу з відновленням зруйнованого житла.

Як повідомлялося раніше, зараз світова громадськість обговорює НП на Каховській ГЕС. Міністр закордонних справ Чехії Ян Липовський вимагає притягнути Росію до відповідальності за підрив станції. За однією з версій, у такий спосіб армія РФ збиралася прикрити "жест доброї волі" та виведення військ у Білгородську область.

Тим часом науковці можуть довести, що за підривом Каховської ГЕС стоїть саме армія РФ, яка замінувала територію гідровузла.

Також докази причетності окупантів РФ до техногенної катастрофи вже мають у своєму розпорядженні Україна та США.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини