"Зубів дракона" не побачили: танкісти "СР" і "РДК" зайняли вигідні позиції на Білгородщині
Російські повстанці показали кадри, як на бронетехніці "з вітерцем" в'їжджають у село Нова Таволжанка.

Повстанці з Легіону "Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу" показали відео, як безперешкодно заїжджають на бронетехніці у село Нова Таволжанка на Бєлгородщині. Це при тому, що путінський губернатор В'ячеслав Гладков сьогодні заявив, нібито "противника у Бєлгородській області немає".
"Як бачите, горезвісні "зуби дракона" (протитанкові укріплення - ред.) успішно розійшлися по кишенях чиновників. Визвольні сили Легіону "Свобода Росії" та "РДК" проїхалися з вітерцем і зайняли вигідні позиції для продовження боротьби. Рухаємося далі!" - йдеться у повідомленні Легіону "Свобода Росії".
Раніше боєць Цезар зі "Свободи Росії" озвучив пропозицію щодо обміну полоненими, звертаючись до ватажка ПВК "Вагнер".
Також Легіон "Свобода Росії" показав, як путінська армія обстрілює Бєлгородщину.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
Стало відомо, скільки українців вважають себе азартними людьми: результати дослідження Мінцифри
15:54У Краснодарському краї горить нафтобаза, на ТОТ вражені мости, у Криму дорогі РЛС – Генштаб ЗСУ
13:22