5 червня 2023, 13:08

Святкова "бавовна" у Магнітогорську: заводчанин зважився на відчайдушний вчинок із феєрверком біля військкомату

Магнітогорський роботяга-вогнетривник приніс феєрверк до військового комісаріату та намагався підпалити будівлю.

Святкова "бавовна" у Магнітогорську: заводчанин зважився на відчайдушний вчинок із феєрверком біля військкомату

Цікаву "диверсію" зафіксовано у російському Магнітогорську: там заарештували вогнетривника місцевого заводу за те, що він приніс до будівлі військкомату новорічну піротехніку та намагався підпалити будівлю, передає Діалог.UA.

Російські пропагандистські ресурси стверджують, нібито молодого заводчанина завербували члени Легіону "Свобода Росії", оголошеного режимом Путіна "терористичною організацією".

26-річний працівник Магнітогорського металургійного комбінату Дмитро Д. вночі 2 червня запустив феєрверк із двадцяти зарядів у напрямку військового комісаріату на вулиці Дружби.

Російські ЗМІ стверджують, що хлопець не зміг підпалити військкомат. Однак тут можна поставити питання про те, а чи не фейкове це звинувачення. Можливо, він просто у такий спосіб святкував Трійцю, а російські каральні служби схопили його та вирішили зробити показове затримання.

Але тут ще один цікавий момент: ЗМІ пишуть, нібито цей самий хлопець нібито зізнався, що вночі 24 травня він підпалив дві релейні шафи на перегоні Магнітогорськ-Вантажний - Куйбас. І тоді його зловити не змогли.

Якось дивно: людина спершу провела успішну диверсію, підпалила обладнання залізниці, та її не впіймали, а тут, для того щоб підпалити комісаріат, навіщось випустила аж 20 феєрверків і дала себе схопити.

Невже російські ЗМІ самі не розуміють, якими білими нитками шито те, чим вони годують своїх читачів?

У будь-якому разі підпали військкоматів і теракти на російській залізниці є вже масовим явищем, а це свідчить про те, що далеко не всі громадяни РФ підтримують режим Путіна та напад на Україну.

Нагадаємо, під Бєлгородом заарештували 17-річного хлопця, звинувативши у "коригуванні вогню".

Як повідомлялося раніше, ватажок ПВК "Вагнер" Пригожин запропонував себе як парламентера з повстанцями, які викликали губернатора Бєлгородської області Гладкова на зустріч.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ярослав Волков

Останні новини