5 червня 2023, 09:01

Рахунок йде на десятки: бійці з "РДК" виклали кадри взяття у полон окупантів на Бєлгородщині

Кількість полонених окупантів на Бєлгородщині обчислюється десятками, заявив представник "РДК" Богданов.

Рахунок йде на десятки: бійці з "РДК" виклали кадри взяття у полон окупантів на Бєлгородщині

Добровольці з легіону "Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу" продовжують свої рейди на Бєлгородщині у Шебекинському районі.

Якщо наприкінці травня добровольці здійснили рейди територією Грайворонського району, то тепер нова мета - Шебекинський район. Напередодні легіонери з РФ виклали у Мережу нові ролики боїв і полону російських солдатів, інформує "Україна 365" з посиланням на сторінку Іллі Богданова у соцмережі.

Сьогодні, 5 червня, представник "РДК" Богданов виклав кадри вчорашніх боїв у районі Шебекиного. На них можна побачити взяття у полон молодшого лейтенанта, а також одного з мобілізованих, яких кинули на бій із добровольцями.

Богданов запевняє, що насправді обмінний фонд поповнився понад 10 представниками армії Путіна. Туди входять як прикордонники, так і військовослужбовці ЗС РФ.

Днем раніше він уже викладав у Мережу загальний ролик з усіма військовополоненими. Тоді він пропонував губернатору Бєлгородщини зустрітися з ним і обговорити долю солдатів армії Путіна. Гладков злякався їхати на зустріч, заодно заявивши, що полонених, "найімовірніше, немає у живих". Його боягузтво розкритикував Пригожин.

Пізніше він сам викликався допомогти Бєлгородщині. За словами кухаря Путіна, він готовий туди перекинути найманців із ПВК "Вагнер".

Раніше терорист Гіркін розкритикував заяви Пригожина щодо перекидання найманців на територію Бєлгородської області.

Нагадаємо, у Кремлі досі не можуть зрозуміти, що їм робити з рейдами "СР" і "РДК" на Бєлгородщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини