5 червня 2023, 07:52

Рейди добровольців по Бєлгородчині загнали Кремль у глухий кут: в ISW озвучили деталі

У Кремлі досі не знають, як їм реагувати на події у Бєлгородській області.

Рейди добровольців по Бєлгородчині загнали Кремль у глухий кут: в ISW озвучили деталі

Напередодні добровольці з легіону "Свобода Росії" та "Російський добровольчий корпус" здійснили черговий рейд територією Бєлгородщини. Ба більше, вони постійно ведуть бойові дії у прикордонних із РФ територіях.

Учора, 4 червня, губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що на території Нової Таволжанки йдуть справжнісінькі бої. Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо ситуації у РФ.

У МО РФ запевнили, що вчора військовослужбовці із ЗВО спільно з прикордонниками нібито завдали ударів по "диверсантах", і ті відступили назад в Україну.

А ось російські воєнкори стверджують, що у Новій Таволжанці залишилося близько 20 добровольців, які ведуть бої зі ЗС РФ.

Сам же Гладков спочатку був готовий зустрітися з представниками "РДК", щоб обговорити питання повернення військовополонених ЗС РФ, але потім дав задню.

Така реакція РФ свідчить тільки про одне: у самому Кремлі ще не знають, як реагувати на такі рейди з боку добровольців.

Експерти не сумніваються, що Гладков і МО РФ не погодили своїх дій. Кремль був зайнятий виключно тим, щоб в інформаційному просторі "придушити" "диверсантів", а на ділі нічого поки що зробити не може.

Ще незрозуміло, як йдуть справи з евакуацією жителів прикордонних з Україною територій.

Нові рейди з боку добровольців дозволяють деяким російським військовим блогерам все частіше критикувати МО РФ.

Критикував МО РФ і Пригожин, який згадав Шойгу, Герасимова та Лапіна, що відповідають за захист території РФ від атак ззовні.

Раніше ми повідомляли, що 4 червня Гладков так і не прийшов на зустріч із "РДК", щоб вирішити долю полонених солдатів РФ.

Нагадаємо, полковник СБУ Костенко розповів, що ж насправді відбувається у Шебекиному.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини